Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

04. 08. 2015

Vzpomínkový turnaj tenistů opět ovládla pohoda


Tenisové dvorce plánského SKT se staly 1.8.2015 opět dějištěm dalšího ročníku deblového „Memoriálu Ing. Františka Hnojny“. Turnaje, který se koná na počest bývalého významného funkcionáře a člena klubu, se v letošním roce zúčastnilo 17 velmi kvalitních párů.

Ty si to rozdaly nejprve ve 4 základních skupinách, ze kterých následně vzešli aktéři dalších vyřazovacích bojů – čtvrtfinále, semifinále a finále. Nakonec se o prvenství ve finále utkaly páry: Vladimír Drachovský, Štěpán Staněk / oba Soběslav/ a Jan Tesař, Zbyněk Klicman /Tábor/, ve kterém po velice atraktivním a dramatickém utkání prvně jmenovaná dvojice i vyhrála. S určitým zpožděním oproti hlavnímu programu turnaje sehráli svůj krátký miniturnaj také veteráni Plané. Kromě bojovného výkonu všech aktérů turnaje, dobrého počasí i občerstvení, sehrála důležitou roli především také pohoda a dobrá nálada při příjemném tenisovém posezení kamarádů.

Na přiložené fotografii je předávání cen aktérům finále. Od leva: Vladimír Drachovský, Štěpán Staněk, JUDr. Blažena Hnojnová, Ing. Karel Vaněk, Zbyněk Klicman a Jan Tesař.


R.Vach – organizátor turnajeSKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.