Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

10. 09. 2017

Tenisový turnaj jednotlivců 2017


V sobotu 5. srpna se v areálu SKT Planá nad Lužnicí uskutečnil již tradiční turnaj jednotlivců, na který se přihlásilo celkem 11 hráčů.

Hráči byli nejprve rozlosováni do dvou skupin, z nichž vždy postupovali první čtyři hráči do čtvrtfinále hlavní soutěže. Všechny zápasy se hrály na jeden vítězný set. První skupinu vyhrál František Koutenský, když vyhrál všechny zápasy ve skupině a druhou skupinu vyhrál Jan Jareš, když prohrál pouze jeden zápas ve skupině. Do hlavní soutěže se z první skupiny probojovali ještě Přemysl Škácha, Pavel Koutenský a Miroslav Veselý a z druhé skupiny ještě postoupili Jakub Matušík, Radek Honomichl a Jan Šťastný. V prvním semifinále na sebe narazili J. Šťastný a J. Matušík a z hladkého vítězství se radoval J. Matušík, když zvítězil 6:1. I druhé semifinále nabídlo celkem jednoznačný průběh, neboť P. Škácha porazil J. Jareše 6:2. Ve finále tak proti sobě nastoupili P. Škácha a J. Matušík a protože celý den bylo velké vedro, bylo jasné, že v zápase budou rozhodovat síly soupeřů. Nakonec se díky skvělé kondici a houževnatosti radoval z vítězství 6:4 Jakub Matušík a mohl tak zvednout nad hlavu vítězný pohár.

Ing. Pavel Koutenský
Ředitel turnaje

FOTO: Zleva vítěz turnaje jednotlivců 2017 SKT Planá nad Lužnicí Jakub Matušík a Přemysl ŠkáchaSKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.