Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

08. 08. 2018

Mladší žactvo 8. nejlepším českým družstvem


V měsících květnu a červnu odehrálo plánské tenisové mladší žactvo mistrovská utkání mužstev v rámci jihočeského kraje a s rozdílem třídy soutěž s názvem „14. liga – O putovní pohár prezidenta ČTS“ vyhrálo a podruhé za sebou postoupilo na Mistrovství republiky družstev, konané letos opět v moravském Zlíně.

Petr Leipner (hostování z Písku), Dominik a Patrik Mojžíšovi, Sebastian Pánek, Daniel Štěpánek, Klára Jiříková, Eliška Dolejší (hostování z Olympu Pha), Laura Krejsová, ti všichni se pod vedením trenérek Marcely Bacíkové a Denisy Cíchové zapsali do historie jihočeského tenisu, když se umístili na červencovém MČR na 8. místě a zasloužili se o nejlepší úspěch od devadesátých let v rámci jižních Čech a týkající se soutěže družstev. První hrací den byl hned nejdůležitější z celého turnaje, a proto když tým SKT porazil LTC Mladou Boleslav poměrem 7:2 a dostal se mezi osm nejlepších mužstev v celé České republice, mohla být kapitánka Bacíková se svými mladými svěřenci již zcela spokojena. V dalších dvou hracích dnech se již nepodařilo porazit TK Precheza Přerov (výsledek 2:7) a poté ani pražské TK NERIDE (3:6). Jisté je ale to, že pro všechny mladé tenisové naděje v SKT to byl silný a nezapomenutelný zážitek, důležité pro zdravé sebevědomí a motivaci do budoucí tenisového života. Celému týmu patří velké poděkování za skvělou reprezentaci Sportovního klubu tenisu ale zejména také Města Planá nad Lužnicí.

Napsal: Ondra Špaček – předseda SKT

FOTO: Tým A mladšího žactva – 8. místo na Mistrovství ČR družstevSKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.