Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

03. 10. 2018

Memoriál Ing. Karla Vaňka


V sobotu 4. srpna se v areálu SKT Planá nad Lužnicí uskutečnil již tradiční turnaj jednotlivců, který se od letošního roku nově pojmenoval memoriál Ing. Karla Vaňka, jenž byl dlouholetý předseda SKT a byl jedním z hlavních zakladatelů tohoto klubu.

Na turnaj se přihlásilo celkem 15 hráčů, kteří byli nejprve rozlosováni do čtyř skupin, z nichž vždy postupovali první dva hráči do čtvrtfinále hlavní soutěže. Všechny zápasy se hrály na jeden vítězný set. První skupinu vyhrál Jan Šimek, ve druhé skupině zvítězil Jan Jareš, ve třetí skupině zvítězil Jan Šťastný a poslední skupinu ovládl Zdeněk Tupý, když všechny své zápasy ve skupině vyhráli. Dále se do čtvrtfinále probojovali Miroslav Veselý, Pavel Koutenský, Jindřich Veselý a Vladimír Drachovský. Do semifinále mezi čtveřici nejlepších postoupili M. Veselý, Z. Tupý, J. Šťastný a V. Drachovský. V prvním semifinále se utkal M. Veselý se Z. Tupým a z vítězství 6:3 se radoval M. Veselý. Ve druhém semifinále proti sobě nastoupili J. Šťastný a V. Drachovský a zápas nakonec díky větším zkušenostem těsně vyhrál V. Drachovský. Finálový zápas mezi M. Veselým a V. Drachovským probíhal podle očekávání, protože V. Drachovský od začátku hrál dlouhé a přesné míče a tím nepouštěl soupeře k jeho agresivní hře. Díky této taktice se mohl V. Drachovský po hodině hry radovat z vítězství 6:3 a na konci celého turnaje mohl zvednout nad hlavu vítězný pohár.

Ing. Pavel Koutenský
Ředitel turnaje

FOTO: Zprava vítěz turnaje Memoriál Ing. Karla Vaňka 2018 SKT Planá nad Lužnicí Vladimír Drachovský a Miroslav VeselýSKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.