Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

23. 06. 2013

Družstva dospělých 2013


Na konci června skončili krajské a okresní soutěže družstev dospělých v tenise. Mužstva „A“ a „B“ bojovali jako v loňském roce v silnější krajské konkurenci, tým „C“ zase mile překvapil na okresní úrovni.

Hráči z „Áčka“ vyhověli mužstvu z Týna nad Vltavou, kterému se na rok 2013 nepodařilo dát dohromady silnou sestavu jako v předešlém roce, a vyměnili si s nimi soutěž KP III za KP I, druhou nejsilnější v Jihočeském kraji. Již první zápasy ukázaly, že první plánské družstvo má v této kategorii své místo. I když nakonec 2 výhry stačily na konečné 6. místo, proti Blatné, Hluboké nad Vltavou a LTC Táboru 1903 „B“ se prohrálo tím nejtěsnějším poměrem. Díky patří hlavně bývalým prvoligovým hráčům Přemkovi Špačkovi a Janu Maxovi, kteří vždy předvedli i bez jakéhokoliv tréninku perfektní výkon a všechny své soupeře bez větších potíží porazili. Také Vlaďka Kabešová v této vyšší soutěži odehrála proti mladším a perspektivním hráčkám velmi dobré a napínavé zápasy. Poděkování patří ale také P. Jirsovi, J. Kostrůnkovi, S. Dragounové, I. Příhodové a V. Špačkové.
Tým „B“ hostil v 1. kole Trhové Sviny a hned na úvod jednoznačně zvítězil 9:0. Družstvo s kapitánem Mírou Veselým ještě vybojovalo proti Třeboni a Humpolci další dvě cenná vítězství a umístilo se na pěkném 5. místě.  „Béčko“ dospělých dále reprezentovali R. Honomichl, J. Veselý, M. Jánský, J. Kostrůnek, T. Jindra, R. Šitner, I. Příhodová, L. Horníková, B. Horníková a V. Špačková.
Nejvíce ale letos překvapilo družstvo „C“ v čele s Láďou Steinerem, které oproti minulému roku prohrálo v okresní konkurenci jen jediné mistrovské utkání z celkových pěti a zaslouženě vyhrálo táborský okresní přebor. Gratulace patří J. Šimánkovi, T. Jindrovi, R. Vachovi, Z. Kočové a A. Janouškové.

Napsal: Ondra Špaček, kapitán družstev dospělých A

FOTO
Jan Maxa letos opět nedal soupeřům žádnou šanci.



SKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.