Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

13. 03. 2020

Informace předsedy


V Plané nad Lužnicí dne: 13.3.2020 Vážení, obracím se na Vás v ne moc aktuálně příznivé době. Události posledních dnů mě však nutí k tomu, abych níže uvedl několik bodů, které souvisí s vyhlášeným nouzovým stavem a všech nařízeních s tímto souvisejících a uvedl ještě pár dalších informací: - Počínaje dnem 13.3.2020 se z výše uvedeného nařízení a stanoviska města prozatím až do odvolání ruší veškeré aktivity spojené s provozem tenisové haly. - Výroční schůze byla původně naplánovaná v termínu 11.4.2020, což v dané situaci není možné realizovat. Informace o náhradním termínu schůze bude tudíž s dostatečným předstihem členům sdělena, až to samozřejměsituace dovolí. - V současné době probíhají na venkovních kurtechpráce na jejich modernizaci. V praxi to znamená, instalace samočinného zavlažovacího systému dvorců 1-3 (dvorce nohejbalu, 4 a 5 jsou pak připravené na napojení v příštím roce). Dalším záměrem je, pokud nám alespoň trochu počasí bude přát, začít s postupnou úpravou dvorců již v nejbližších dnech tak, aby ve druhé polovině dubna byly připravené ke hře. - Do přípravy na nadcházející sezónu je zahrnuta výměna plynového kotle v šatnách, která by měla být taktéž hotová cca do 15.4.2020. - Pro členy, kteří mají všechny povinnosti vůči klubu splněné oznamuji, že úhradyčlenského příspěvku a případných dalších poplatků roku 2020 jsou výborem navržené v nezměněné formě a splatné do 31.5.2020. Pokud se ze vzniklé situace uskuteční výroční schůze po tomto datu a přijme-li VS na dané téma jiné usnesení, budou případné přeplatky členům vráceny. Děkuji Vám všem, že uvedené informace budete vést v patrnosti. Rudolf Vach předseda spolku

                                                                                                                                V Plané nad Lužnicí dne: 13.3.2020

 

Vážení,

obracím se na Vás v ne moc aktuálně příznivé době. Události posledních dnů mě však nutí k tomu, abych níže uvedl několik bodů, které souvisí s vyhlášeným nouzovým stavem a všech nařízeních s tímto souvisejících a uvedl ještě pár dalších informací:

 

-         Počínaje dnem 13.3.2020 se z výše uvedeného nařízení a stanoviska města prozatím až do odvolání ruší veškeré aktivity spojené s provozem tenisové haly.

-         Výroční schůze byla původně naplánovaná v termínu 11.4.2020, což v dané situaci není možné realizovat. Informace o náhradním termínu schůze bude tudíž s dostatečným předstihem členům sdělena, až to samozřejměsituace dovolí.

-         V současné době probíhají na venkovních kurtechpráce na jejich modernizaci. V praxi to znamená, instalace samočinného zavlažovacího systému dvorců 1-3 (dvorce nohejbalu, 4 a 5 jsou pak připravené na napojení v příštím roce). Dalším záměrem je, pokud nám alespoň trochu počasí bude přát,  začít s postupnou úpravou dvorců již v nejbližších dnech tak, aby ve druhé polovině dubna byly připravené ke hře.

-         Do přípravy na nadcházející sezónu je zahrnuta výměna plynového kotle v šatnách, která by měla být taktéž hotová cca do 15.4.2020.

-         Pro členy, kteří mají všechny povinnosti vůči klubu splněné oznamuji, že úhradyčlenského příspěvku a případných dalších poplatků roku 2020 jsou výborem navržené v nezměněné formě a splatné do 31.5.2020. Pokud se ze vzniklé situace uskuteční výroční schůze po tomto datu a přijme-li VS na dané téma jiné usnesení, budou případné přeplatky členům vráceny.

 

Děkuji Vám všem, že uvedené informace budete vést v patrnosti.

 

Rudolf Vach

předseda spolku

 

 

 SKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.