Aktuálně z SKT Planá nad Lužnicí

01. 09. 2020

Výpověď tenisové haly


Vážení, chci Vás touto cestou informovat, že město využilo svého práva ze smlouvy a v minulých dnech našemu klubu SKT PnL písemně (viz. příloha) doručilo výpověď (k 30.9.2020) ze stávajícího nájmu tenisové haly. Prosím tedy především dospělé členy, ať už zainteresované či budoucí potencionální zájemce o využití haly v zimních měsících, aby se nadále za těchto okolností obraceli výhradně už jenom na město. Prozatím máme neoficiální informace o tom, že město bude provozovat po tomto termínu halu již ve své gesci. Co se týká našich dětí – členů SKT, které mají pro trénink v hale v zimním období od krajského úřadu a klubu vyhrazenou částku 100 tis. Kč, poprosil jsem pana starostu o nějaké zatímní info k situaci, která nastala. Rodiče dětí, doufám, že co nejdříve, budeme pak prostřednictvím trenéra mládeže - Ing. V. Andrese informovat o připravených možnostech pro tréninky v tenisové hale. Zdraví Vás, Ruda Vach SKT PnL

Vážení,

 

chci Vás touto cestou informovat, že město využilo svého práva ze smlouvy a v minulých dnech našemu klubu SKT PnL písemně (viz. příloha) doručilo výpověď (k 30.9.2020) ze stávajícího nájmu tenisové haly. Prosím tedy především dospělé členy, ať už zainteresované či budoucí potencionální zájemce o využití haly v zimních měsících, aby se nadále za těchto okolností obraceli výhradně už jenom na město. Prozatím máme neoficiální informace o tom, že město bude provozovat po tomto termínu halu již ve své gesci.

 

Co se týká našich dětí – členů SKT, které mají pro trénink v hale v zimním období od krajského úřadu a klubu vyhrazenou částku 100 tis. Kč, poprosil jsem pana starostu o nějaké zatímní info k situaci, která nastala. Rodiče dětí, doufám, že co nejdříve, budeme pak prostřednictvím trenéra mládeže - Ing. V. Andrese informovat o připravených možnostech pro tréninky v tenisové hale.

 

Zdraví Vás,

 

 

Ruda Vach

SKT PnL

 SKT Planá n. Lužnicí: › Aktuálně z SKT


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.