Partneři

Rádi přivítáme nové partnery, pro které máme připraveny zajímavé nabídky.
Máte-li zájem o partnerství, pište na email: info@sktplana.cz

 

Současní partneři klubu

jazyková literatura Společnost patří mezi největší provozovatele internetových obchodů specializovaných na prodej knih, učebnic, výukových pomůcek a papírenského sortimentu.
Město Planá nad Lužnicí podporuje tenisový klub SKT již od jeho vzniku. Děkujeme za podporu.
Společnost REJ s.r.o. Planá nad Lužnicí vznikla v roce 2000 a zahájila výrobu kvalitních tradičních perníků podle původních receptur, bez použití konzervantů běžných v průmyslové výrobě. Vzhledem k výrobním postupům je schopna pružně reagovat na požadavky trhu a vedle klasických plněných perníků nabízí i rozmanité tvary určené nejen pro děti a široké portfolio sezónních výrobků (Velikonoce, Vánoce …). V současné době je největším výrobcem perníků tohoto druhu v ČR.
DAICH spol. s.r.o. při mnohaleté působnosti v jihočeském kraji, ale i mimo něj, využívá svého know – how, včetně odborných znalostí a dovedností zaměstnanců za použití nejmodernějších strojů a technologií ke spokojenosti zákazníků, investorů. Již od svého založení v roce 1991 klade důraz při realizaci staveb na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí.
Základní orientací firmy jsou 2 výrobní směry: průmyslová textilní konfekce a ruční bodové odporové sváření. V úzké kooperaci se společností von Moos Schallschutztechnik GmbH z švýcarského města Winterthur v posledních letech rozvíjíme obchod s akustickými materiály.


SKT Planá n. Lužnicí: › Partneři


SKT Planá nad Lužnicí
ČSLA 518, 39111 Planá nad Lužnicí

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořili © 2015 - 2019 mackman.cz.